YouTube Facebook

      

Bardzo nam miło poinformować Wszystkich Uczestników Konkursu Kaligraficznego BAKAŁARZ 2019, że tegoroczna edycja konkursu została objęta honorowym patronatem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ.  

Poniżej przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do finałowego konkursu, który odbędzie się w Klasztorze Ojców Pijarów  – Centrum Wiara i Kultura w Hebdowie adres: Hebdów 110, 32-120 Nowe Brzesko w dniu 9 kwietnia 2019 r.

Uczestników, którzy zakwalifikowali się do Finału prosimy o sprawdzenie czy imię i nazwisko uczestnika zostało prawidłowo zapisane oraz o potwierdzenie swojego uczestnictwa do 3 kwietnia br. telefoniczne pod nr tel. 18 443 44 00 (pn-pt. 8:00-15:00) lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Lista finalistów „Bakałarz 2019”.

    Klasa I

    Klasa II

    Klasa III

 

  1. Bielecka Zofia – Stalowa Wola
  2. Bielecki Piotr – Laskowa
  3. Bocianowska Maja – Olkusz
  4. Bodziony Piotr – SP Młyńczyska
  5. Cagara Maja – Nisko
  6. Cholewa Joanna – Jadowniki
  7. Chrapczyńska Aleksandra – Grojec
  8. Dudek Natalia – Laskowa
  9. Dziadoń Agnieszka – Podłopień /Tymbark/
  10. Dziewońska Maria – Kraków SP98
  11. Dżugaj Kamil – Osiek
  12. Foszczyński Krzysztof – Nowy Sącz
  13. Grodowska Zuzanna – Kraków
  14. Grzegorzek Krystian – Ujanowice
  15. Jakubczyk Igor – Kraków SP 98
  16. Jedlecki Bartłomiej – Przyszowa
  17. Kaliś Maja – Olkusz
  18. Karolina Kowalczykowska – Kępie Zaleszańskie
  19. Kiklica Artur – Obidza /Jazowsko/
  20. Klag Oliwia – Świdnik
  21. Klimczak Karolina – Osiek
  22. Krok Martyna – Rdziostów
  23. Kulczyk Kalina – Przecieszyn
  24. Kulig Zuzanna – Laskowa
  25. Lizoń Patrycja – Obidza
  26. Luranc Nikola – Osiek
  27. Małek Lena – Jadowniki
  28. Mączka Natalia – Olkusz SP nr 5
  29. Michalik Ania – Królowa Górna
  30. Pasternak Nikola – Przecieszyn
  31. Pietrucha Izabela – Łukowica
  32. Pietrzak Aleksandra – SP Młyńczyska
  33. Pietrzak Anna – Świdnik
  34. Piś Oliwier – Kraków SP 98
  35. Potoniec Zuzanna – Łukowica
  36. Puch Julia – Laskowa
  37. Rosek Emilia – Przyszowa
  38. Saternus Sandra – Przecieszyn
  39. Setlak Nikola – SP Młyńczyska
  40. Stefanowicz Jagna – Świdnik
  41. Stelmachowicz Gabriela – Jadowniki
  42. Świgut Alicja – Świniarsko
  43. Trólka Wiktoria – Olkusz
  44. Tryba Zuzanna – Sufczyn
  45. Uryga Anna – Laskowa
  46. Woźniak Magdalena – Przyszowa
  47. Zawadzka Patrycja – Przecieszyn
  48. Zbyrowska Julia - Laskowa
  49. Zięba Rafał– Stalowa Wola

 

  1. Bielak Dawid – Owieczka
  2. Bieniek Natalia – Rajbrot
  3. Bieniek Konrad – Rajbrot
  4. Bies Zofia – Osiek
  5. Bober Julita – Laskowa
  6. Bogacz Justyna – Kacwin
  7. Bronczakowska Anna – Jadowniki
  8. Bucior Mateusz – Stalowa Wola
  9. Chmielewska Olga – Kamienna/Namysłów
  10. Fluda Klaudia – Stalowa Wola
  11. Gancarz Anna – Łukowica
  12. Godoń Anna – Młyńczyska
  13. Irzyński Wojciech – Krzywaczka
  14. Jarzębak Jagoda – Nowy Sącz SP nr 9
  15. Jekiełek Adrianna – Osiek
  16. Jelonek Amelia – Laskowa
  17. Kasprowicz Amelia – Pysznica
  18. Kądziołka Filip – Rdziostów
  19. Kogut Karolina – Ptaszkowa
  20. Kopeć Rita – Laskowa
  21. Kozłowska Julia – Osiek
  22. Król Wiktoria – Młyńczyska
  23. Kruszyńska Ola – Dębica
  24. Kuzak Marcin – Kamionka Mała
  25. Luberda Agata – Kraków SP 98
  26. Mitoraj Paulina - Osiek
  27. Możdżeń Gabriela – Nisko
  28. Nowak Piotr – Nowy Sącz SP nr 9
  29. Paradowska Helena – Kraków SP 98
  30. Pawlik Zuzanna – Młodów/SP Głębokie
  31. Rakicka Maja – Stalowa Wola
  32. Saska Aleksandra – Stronie/Łukowica
  33. Sieja Aleksandra – Laskowa
  34. Smaga Gabriela – Kraków SP 98
  35. Solanowska Magdalena  - Markowa
  36. Starzyk Karolina – Nowy Sącz
  37. Stefanowicz Hanna – Świdnik
  38. Szkarłat Mateusz – Podrzecze/Podegrodzie
  39. Szpak Gabriela – Faściszowa/Zakliczyn
  40. Szpunar Maja – Markowa
  41. Szydłowska Laura – Jadowniki
  42. Szymikowski Łukasz – Chełmiec
  43. Szyszka Kacper – Rogi/Podegrodzie
  44. Tobiasz Weronika – Kobyle
  45. Tokarz Gabriela – Młyńczyska
  46. Waśko Aleksandra – Łukowica
  47. Wilczak Franciszek – Naprawa/Jordanów
  48. Wojeńska Ewelina – Kacwin
  49. Wojtaszek Łukasz – Kowalew/Pleszew
  1. Baklarz Emilia – Przecieszyn
  2. Bednarek Krzysztof – Podrzecze/Podegrodzie
  3. Bukańska Paulina – SP w Świdniku
  4. Bukowiec Damian – SP w Kamionce Małej
  5. Bukowiec Stanisław – ZSP Laskowa
  6. Butryn Bartosz – Stalowa Wola
  7. Chatała Szymon – Rzuchowa
  8. Dębowska Lena – Kraków SP nr 98
  9. Dudzic Patrycja – PSP Żegocina
  10. Gawron Milena  - ZSP Laskowa
  11. Gołąb Przemysław – Żegocina
  12. Gorczyca Julia – Rzezawa
  13. Górka Martyna – Naprawa/ Jordanów
  14. Grzegorzek Patrycja – Ujanowice
  15. Hybel Izabela – Przyszowa
  16. Irzyk Maja – Naprawa/Jordanów
  17. Janora Amelia – Nagoszyn
  18. Jędrzejek Alicja – PSP Żegocina
  19. Kędziora Monika – Borek/Rzezawa
  20. Kita Gabriela – ZSP Laskowa
  21. Kita Maja – Jadowniki
  22. Koszut Wiktoria – SP Młyńczyska
  23. Krzyżak Dominik – SP Młyńczyska
  24. Latos – Bakaj Elżbieta – Stalowa Wola
  25. Mastykarz Alicja – Przecieszyn
  26. Mitoraj Jakub – Osiek SP nr 2
  27. Niegel Karolina – Osiek SP nr 2
  28. Orzeł Zuzanna – ZSP Laskowa
  29. Piwowarczyk Krzysztof – SP Młyńczyska
  30. Podolecka Bianka – Kraków
  31. Puzia Julia – Borek/Rzezawa
  32. Sikora Bartłomiej – Nowy Sącz
  33. Sobuś Izabela – Nagoszyn/Bobrowa
  34. Sojka Zuzanna – Nagoszyn
  35. Stelmach Nina – Stalowa Wola
  36. Śledź Lena – Faściszowa/Zakliczyn
  37. Świgut Anielka – Świniarsko
  38. Tokarczyk Anastazja – SP w Świdniku
  39. Waligóra Magdalena – Żegocina
  40. Wilczak Karolina – Naprawa/Jordanów
  41. Wojsław Wiktoria – Nowy Sącz
  42. Zając Kamila – SP w Świdniku
  43. Zelek Karolina – SP w Kamionce Małej
  44. Żywczak Zuzanna – Zubrzyk /SP w Łomnicy Zdrój/

 

 

W tym roku nadesłano ponad 300 kompletów prac we wszystkich kategoriach, ze wzgledów formalnych (brak karty zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) 23 zestawów kart nie zostało ocenionych.