YouTube Facebook

Ruszyła druga edycja quizu wiedzy o św. Janie Pawle II. Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie szkoły podstawowej tj. kl. 0-VIII, a sam konkurs będzie przebiegał w trzech etapach:

I etap – składa się z dwóch zestawów pytań do których dostęp będą mieli wszyscy Uczestnicy. Udział w I etapie nie wymaga rejestracji Uczestnika, forma ta ma zachęcić internautów do udziału w quizie.

II etap – składa się z dwóch zestawów (każdy po 12 pytań) do której dostęp będą mieli wszyscy Uczestnicy – którzy podali co najmniej po 6 prawidłowych odpowiedzi w każdym zestawie pytań w I etapie. Aby móc przejść do etapu II należy się zarejestrować na stronie http://promyczek.pl/jp2/ poprzez podanie: imienia, nazwiska, wieku, adresu e-mail, nr telefonu.
 
III etap – pisemny, do tego etapu zaproszeni zostaną Uczestnicy, którzy w II uzyskają co najmniej po 8 poprawnych odpowiedzi w każdym zestawie pytań. Etap odbędzie się w wyznaczonym dniu w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania OPOKA w Starym Sączu, będzie wymagał osobistej obecności i będzie miał również formę quizu.

Zapraszamy do zabawy! Wejdź: promyczek.pl/jp2