YouTube Facebook

      

Bardzo nam miło poinformować Wszystkich Uczestników Konkursu Kaligraficznego BAKAŁARZ 2020, że tegoroczna edycja konkursu została objęta honorowym patronatem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ.  

Poniżej przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do finałowego konkursu, który odbędzie się w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu adres: ul. Lwowska 226, 33-300 Nowy Sącz w dniu 19 sierpnia 2020 r.

Uczestników, którzy zakwalifikowali się do Finału prosimy o sprawdzenie czy imię i nazwisko uczestnika zostało prawidłowo zapisane oraz o potwierdzenie swojego uczestnictwa do 31 lipca br. telefoniczne pod nr tel. 18 443 44 00 (pn-pt. 8:00-15:00) lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ważne informację! Uczestnicy muszą zabrać ze sobą własne przybory do pisania, maseczkę oraz rękawiczki.

Lista finalistów „Bakałarz 2020”.

    Klasa I  (przysłano 116 zestawów prac)

    Klasa II   (przysłano 56 zestawów prac)

    Klasa III  (przysłano 50 zestawów prac)

 

  1. Banik Anna – Naprawa
  2. Białas Alicja - Bobrowa
  3. Brodowska Agata - Przyszowa
  4. Broniszewska Izabela – Piwniczna Zdrój
  5. Bukowiec Kamil – Kamionka Mała  k/Laskowej
  6. Chrzanowska Paulina – Jadowniki
  7. Daniel Lena – Laskowa
  8. Dębski Artur – Laskowa
  9. Domaradzki Jakub – Bobrowa
  10. Fudali Wiktor – Lubień
  11. Górski Gabryś – Rzeszów
  12. Grygiel Zuzanna – Wola Żyrakowska
  13. Hojda Gabryiela – Laskowa
  14. Hybel Nikola – Przyszowa
  15. Jajeśnica Anna – Laskowa
  16. Jekiełek Roksana – Osiek
  17. Jelonek Magdalena – Laskowa
  18. Klęczar Oliwia – Osiek
  19. Kocoń Wiktoria – Kamionka Mała k/Laskowej
  20. Kolud Nadia – Lubień
  21. Kuchnia Zuzanna – Długołęka Świerkla
  22. Kurczyk Aldona – Bobrowa
  23. Macioł Martyna – Naprawa
  24. Mołocznik Katarzyna – Naprawa
  25. Pawlik Anna – Kosarzyska
  26. Płonka Lidia  - Osiek
  27. Potoniec Magdalena – Młyńczyska
  28. Pyrz Mikołaj – Żegocina
  29. Rapacz Martyna – Lubień
  30. Smajdor Dominika – Piwniczna Zdrój
  31. Stanisławczyk Justyna – Laskowa
  32. Stawowy Paulina – Osiek
  33. Sułkowska Julia – Roztoka
  34. Szewczyk Martyna – Rozdziele
  35. Tarczyńska Julia – Brzeszcze
  36. Tokarczyk Judyta – Młyńczyska
  37. Wilk Julia – Przyszowa
  38. Winnicka Zuzanna – Żegocina
  39. Wojtas Kamila – Laskowa
  40. Zelek Natalia – Bełdno

 

 

  1. Bodziony Piotr – Łukowica
  2. Cholewa Joanna – Jadowniki
  3. Czaja Milena Anna – Bobrowa Wola
  4. Dongen Nicola – Bobrowa
  5. Dudek Natalia – Laskowa
  6. Dziadoń Agnieszka – Podłopień
  7. Fitrzyk Zofia – Rajbrot
  8. Grzegorzek Krystian – Ujanowice
  9. Guzik Natalia – Laskowa
  10. Kot Wiktoria – Jadowniki
  11. Kubacki Bartłomiej – Przyszowa
  12. Lik Jakub – Bobrowa
  13. Luranc Nikola – Osiek
  14. Małek Lena – Jadowniki
  15. Michalik Ania – Królowa Górna
  16. Mordarska Alicja – Przyszowa
  17. Pietrucha Izabela – Łukowica
  18. Piskorska Julia – Młyńczyska
  19. Rembelski Stanisław – Lubień
  20. Sielewicz Roksana – Sufczyn
  21. Smorońska Oliwia – Rajbrot
  22. Szumilas Magdalena – Młyńczyska
  23. Trojan Magdalena – Rajbrot
  24. Uryga Ania – Laskowa
  25. Uryga Bartłomiej - Kamionka Mała k/Laskowej
  26. Zator Klaudia – Bobrowa Wola
  27. Zawadzka Patrycja – Przecieszyn
  28. Zbyrowska Julia – Laskowa
  29. Zelek Emilia - Kamionka Mała k/Laskowej
  30. Zelek Katarzyna – Kamionka Mała k/Laskowej

 

 

 

 

 

 

  1. Bielak Dawid – Owieczka
  2. Bies Zofia – Osiek
  3. Bogacz Justyna – Kacwin
  4. Bronczakowska Anna  - Jadowniki
  5. Drelich Joanna – Iwierzyce
  6. Gancarz Anna – Łukowica
  7. Gonet Franciszek – Laskowa
  8. Jekiełek Adrianna – Osiek
  9. Jonik Justyna - Kamionka Mała k/Laskowej
  10. Kozłowska Julia – Osiek
  11. Król Wiktoria – Młyńczyska
  12. Kuzak Marcin - Kamionka Mała k/Laskowej
  13. Kwaśniak Agata – Osiek
  14. Łucka Kornelia – Kraków
  15. Macioł Magdalena – Naprawa
  16. Matras Wiktoria – Laskowa
  17. Mitoraj Paulina – Osiek
  18. Ojczyk Nadia – Lubień
  19. Pietrzyk Oliwia - Owieczka
  20. Potoniec Zuzanna – Młyńczyska
  21. Prokop Martyna – Bobowa
  22. Prokop Zuzanna – Bobowa
  23. Saska Aleksandra – Stronie
  24. Sopniewska Julia – Suchorzew
  25. Studnicka Kinga – Lubień
  26. Szkarłat Mateusz – Podrzecze
  27. Szydłowska Laura – Brzesko
  28. Szyszka Kacper – Rogi
  29. Świderska Angelika – Laskowa
  30. Tokarz Gabriela – Młyńczyska
  31. Wilczak Karolina – Naprawa
  32. Wojtaszek Łukasz – Kowalew
  33. Wolak Martyna – Nowy Sącz  

 

 

 

 

 

 

 

W tym roku nadesłano ponad 200 kompletów prac we wszystkich kategoriach, ze wzgledów bezpieczeństwa ilość uczestników została zmniejszona.