YouTube Facebook

 

Protokół z posiedzenia Jury

XI Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego BAKAŁARZ 2018

 

Jury w składzie:

Sylwia Biernat-Krawczyk - autorka zadań konkursowych;

Rafał Pajor - organizator Konkursu Kaligraficznego „O złote pióro”;

Agata Rolka – wykładowca PWSZ w Nowym Sączu

o. Eugeniusz Grzywacz – kustosz klasztoru w Hebdowie

Marta Sztewiernia - Menadżer Kultury Fundacji Chronić Dobro

 

w dniu 19 kwietnia 2018 w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu po ocenie 143 prac w trzech kategoriach wiekowych:

 

Klasa I

BAKAŁARZ -  Karolina Kogut – Ptaszkowa (60 pkt.)

WICEBAKAŁARZ – Adrianna Jekiełek – Osiek (57 pkt.)

WICEBAKAŁARZ – Maja Rakicka  – Stalowa Wola (57 pkt.)

 

Klasa II

BAKAŁARZ – Zuzanna Żywczak – Zubrzyk (60 pkt.)

WICEBAKAŁARZ – Izabela Hybel – Ptaszkowa (58 pkt.)

WICEBAKAŁARZ – Przemysław Gołąb – Żegocina (58 pkt.)

 

Klasa III

BAKAŁARZ –  Weronika Adruszko  - Przecieszyn (60 pkt.)

WICEBAKAŁARZ – Małgorzata Pławecka – Laskowa (59 pkt.)

WICEBAKAŁARZ - Damian Basiaga – Obidza (58 pkt.)

 

Tyniec, 19 kwietnia roku Pańskiego 2018

 

Wszystkim Finalistom gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycją za rok!

 

Poniżej przedstawiami listę Finalistów w poszczególnych kategoriach. Kliknij >

 

Lista finalistów „Bakałarz 2018”.

 

    Klasa I

    Klasa II

    Klasa III

 

  1. Baran Karolina– Łowczów
  2. Bielak Dawid– Owieczka
  3. Bogacz Justyna– Kacwin
  4. Borowiec Patrycja– Podrzecze /Podegrodzie/
  5. Bucior Mateusz– Stalowa Wola
  6. Bukowiec Daniel– Laskowa
  7. Charmet Marie– Wersal
  8. Chmielewska Olga– Kamienna /Namysłów/
  9. Chodziński Kacper– Markowa
  10. Dudek Artur– Laskowa
  11. Gancarz Anna– Łukowica
  12. Hajduk Michał– Młyńczyska
  13. Jekiełek Adrianna– Osiek
  14. Jelonek Amelia– Laskowa
  15. Kasprowicz Amelia– Pysznica
  16. Kasprzyk Wiktoria– Kraków
  17. Kogut Karolina– Ptaszkowa
  18. Kołodziej Wojciech– Naprawa
  19. Kowalik Artur– Rdziostów
  20. Kozłowska Julia– Osiek
  21. Król Wiktoria– Młyńczyska
  22. Kruszyńska Aleksandra– Dębica
  23. Kwiatkowska Nikola– Kraków
  24. Lachor Anna– Przyszowa
  25. Marzyńska Gloria– Milanówek
  26. Pająk Julia– Przyszowa
  27. Paradowska Helena– Kraków
  28. Pawłowski Bartłomiej– Świniarsko
  29. Piechura Emilia– Jordanów Śląski
  30. Piksa Joanna– Maszkowice /Łącko/
  31. Pławecki Piotr– Kamionka Mała
  32. Prokop Martyna– Bobowa
  33. Pytel Tomasz– Kraków
  34. Rakicka Maja– Stalowa Wola
  35. Saska Aleksandra – Stronie
  36. Sieja Aleksandra– Laskowa
  37. Solanowska Magdalena– Markowa
  38. Starzyk Karolina– Nowy Sącz
  39. Stefanowicz Hanna– Świdnik 
  40. Szewczyk Bartłomiej– Nisko
  41. Szkarłat Mateusz– Podrzecze
  42. Ścieżka Maja– Pleśna
  43. Talar Gabriela– Świdnik
  44. Tobiasz Weronika– Kobyle
  45. Tobiczyk Oskar– Osiek
  46. Waśko Aleksandra– Łukowica
  47. Wilczak Karolina– Naprawa
  48. Wojeńska Ewelina– Kacwin
  49. Wojtaszek Łukasz– Kowalew
  50. Zygarowicz Anna– Wysowa Zdrój

        /Wszystkich prac 157/

 

  1. Baklarz Emilia– Przecieszyn
  2. Bednarek Krzysztof– Podrzecze /Podegrodzie/
  3. Bukańska Paulina– Owieczka
  4. Butryn Bartosz– Stalowa Wola
  5. Chatała Szymon– Rzuchowa
  6. Chyc Helena– Myrmuła – Zakopane
  7. Czajka Tomasz– Przecieszyn
  8. Dudzic Patrycja– Żegocina
  9. Gawron Milena– Laskowa
  10. Gołąb Przemysław– Żegocina
  11. Gorczyca Julia– Rzezawa
  12. Górka Martyna– Naprawa
  13. Grzegorzek Patrycja– Ujanowice
  14. Hybel Izabela– Przyszowa
  15. Janora Amelia– Bobrowa
  16. Jędrzejek Alicja– Żegocina
  17. Kasprzyk Alicja– Koło
  18. Kaszut Wiktoria– Młyńczyska
  19. Kołakowska Joanna– Jarosław
  20. Lasyk Aleksandra– Maszkowice
  21. Latos Elżbieta– Bakaj – Stalowa Wola
  22. Malczak Kornel– Nowy Sącz
  23. Marszałek Oliwia– Jordanów
  24. Mastykarz Alicja– Przecieszyn
  25. Matląg Oliwia– Jaworzna
  26. Michura Natalia– Laskowa
  27. Mitoraj Jakub– Osiek
  28. Niegel Karolina– Osiek
  29. Orzeł Zuzanna– Laskowa
  30. Paluch Maja– Naprawa
  31. Pancerz Kinga– Młodów / Rytro/
  32. Peciak Urszula– Rdziostów
  33. Purchla Szymon– Kraków
  34. Rokiciński Kamil– Laskowa
  35. Sikora Bartłomiej– Nowy Sącz 
  36. Smajdor Bartosz– Marcinkowice
  37. Sobuś Izabela– Bobrowa
  38. Socha Emilka– Jarosław
  39. Stelmach Nina– Stalowa Wola
  40. Ściurka Olga– Sucha Dolina /Piwniczna/
  41. Śledź Lena– Faściszowa /Zakliczyn/
  42. Świgut Anielka– Świniarsko
  43. Tobiasz Joanna– Kraków SP nr 98
  44. Tokarczyk Anastazja– Łukowica
  45. Tokarczyk Sandra– Owieczka
  46. Trzaskowska Marta– Świdnik
  47. Waligóra Magdalena– Żegocina
  48. Wojsław Wiktoria– Nowy Sącz
  49. Wołek Aleksandra– Muchówka
  50. Żywczak Zuzanna– Zubrzyk /Piwniczna/

        /Wszystkich prac 121/

 

  1. Andruszko Weronika– Przecieszyn
  2. Basiaga Damian– Obidza
  3. Bednarz Martyna– Bystra
  4. Berezowski Artur– Nowy Sącz
  5. Bizoń Julia– Latoszyn /Dębica/
  6. Długosz Karolina– Kraków
  7. Duda Łucja– Przyszowa
  8. Franczyk Martyna– Młyńczyska
  9. Frej Michał– Osiek
  10. Jawor Izabela– Maszkowice
  11. Kamińska Magdalena– Łukowica
  12. Klęczar Bartosz– Osiek
  13. Kołodziej Dagmara– Laskowa
  14. Konicka Aleksandra– Nowy Sącz
  15. Kopytko Julia– Jadowniki
  16. Kurczyk Emilia– Bobrowa
  17. Lik Natalia– Bobrowa
  18. Mech Oliwia– Żegocina
  19. Mozgała Jan– Osiek
  20. Mrózek Agata– Laskowa
  21. Niemiec Kornelia– Bobrowa
  22. Nowak Weronika– Jadowniki
  23. Opiela Jakub– Przyszowa
  24. Ormianin Zuzanna– Przecieszyn
  25. Owsianka Dominika– Jazowsko
  26. Piksa Patrycja– Maszkowice
  27. Piskorska Milena– Młyńczyska
  28. Piwowar Joanna– Świniarsko
  29. Pławecka Małgorzata– Laskowa
  30. Prandzioch Dagmara– Stalowa Wola
  31. Radosz Dominika– Kraków 
  32. Rosek Karolina - Przyszowa
  33. Rudnicka Klaudia– Stalowa Wola
  34. Serafin Joanna– Bochnia
  35. Smoter Gabriela– Laskowa
  36. Strojna Jagoda– Bochnia
  37. Tobiasz Jan– Kobyle
  38. Tokarczyk Klaudia– Obidza
  39. Wiewiórski Anna– Nisko
  40. Wolak Kinga– Nowy Sącz
  41. Wołodźko Julia– Naprawa
  42. Wójcik Kinga– Podrzecze /Podegrodzie/
  43. Zięba Anna– Olkusz SP nr 5

        /Wszystkich prac 105/

 

Tegoroczna edyjca konkursu została objęta honorowym patronatem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ.