YouTube Facebook

Oddajemy w wasze ręce, a tak na prawdę ręce waszych dzieci, pierwszy numer miesięcznika dla przedszkolaków. Pomysł nowego tytułu rodził się przez ostatnie lata w głowie dyrektora wydawnictwa, ks. Andrzeja Mulki. Obecne propozycje czytelnicze wydawnictw katolickich w Polsce skierowane są głównie do dzieci umiejących czytać, a tematy w nich podejmowane są dość "dorosłe". MAŁY PROMYCZEK powstał więc z myślą o najmłodszym odbiorcy. Znajdziemy w nim dużo łamigłówek dostosowanych do wieku 3-6 lat (szlaczki, łączenie w pary, różnice) a największą atrakcję będą stanowiły załączane materiały do prac manualnych. Do pracy przy tworzeniu miesięcznika, jej redaktor naczelny- ks. Andrzej Mulka zaprosił ekspertów w edukacji przedszkolnej-nauczycielki Teresę Biernat, Beatę Majewską oraz s. Dorotę Wieczorek oraz praktyków- rodziców trójki dzieci Katarzynę i Michała Pawłowskich.

Pierwszy numer jest wydaniem świątecznym i tematy w nim poruszane dotyczą Świąt Bożego Narodzenia. Na kartonowych stronach znajdziemy elementy do budowy dużej szopki. Chociaż praca wymaga pomocy ze strony rodziców czy też starszego rodzeństwa, wierzymy, że właśnie ten wspólnie spędzony czas przy składaniu elementówczas będzie tutaj najwięszką radością dla dziecka. Postacie w szopce są samodzielne, co pozwala dziecku na wolną zabawę, wcielanie się w role i odgrywanie jasełek.

Jesteśmy bardzo ciekawi waszych opinii na temat nowego miesięcznika, dlatego śmiało do nas piszcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czy Mały Promyczek spodobał się waszym dzieciom? Jak oceniacie poziom trudności zaproponowanych łamigłówek? A może macie własną propozycję na rubrykę? Z niecierpliwością czekamy na wasze maile i listy!

Mały Promyczek KUP TERAZ